-->

Zlatý dech

Vážení přátelé.......

…......krásné hudby, zajímavých projektů a neotřelých spojení.

Dovoluji si Vás pozvat na již třetí ročník přehlídky dechových orchestrů s názvem ZLATÝ DECH 2013, který je skutečně odvozen od jména vzácného kovu.
Zlato totiž nemusí mít v hrdle jen vyjímeční zpěváci. Členové vynikajících českých dechových orchestrů - hudebnící, kteří vystoupí v rámci letošního festivalu, ho většinou drží v rukou, ale především ho mají v srdci společně s láskou k muzice. Věřím, že zlatě se lesknoucí nástroje přilákají i letos všechny příznivce hudby na Mírové náměstí.
Dechová hudba už dávno neznamená jen "skočnou polku", naopak nám všem běhal mráz po zádech při skladbách skupiny Queen či ariích z operet v provedení loňských orchestrů. Také letos se máme při pohledu na programy koncertů jednotlivých orchestrů na co těšit a zpestření přinese i vystoupení úžasné zpěvačky Dashy, nebo razance zvuku bubnů roudnického Marshing bandu.
Vzhledem k datu, který první červnové sobotě letos připadl, je letošní ročník rozšířen i oslavu Mezinárodního dne dětí. Pro děti je připraveno množství soutěží, pohádky, bungee trampolíny, agua zorbing, nafukovadla a další druhy vypečené zábavy, které malé návštěvníky jistě potěší. Přijďte, těšíme se Vás!

Za všechny, kteří se na přípravě programu a organizaci akce podílejí

ředitelka Městských kulturních zařízení v Litoměřicích

Ing. Věra Kmoníčková

nahoru